KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13535333

nr 1353 5333

Marco Cecioni

(f. 1948), Sverige

Oljemålning, "Rebus". Signerad a tergo, 1990. Olja på duk, 71x88 cm

Marco Cecioni, iteliensk svensk bildkonstnär född 1948.

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 12 oktober 2020
kl 19:22:27

10/10 21:36:04 1      Vinnande bud

Marco Cecioni

Läs mer om Marco Cecioni